top of page

Sending Cargo From Turkey, Türkiye'den Yurtdışına Kargo Gönderimi

To send packages from Turkey to the United States and other countries. There are several international shipping services and courier companies that provide this service. Some popular options include DHL, FedEx, UPS, ETG and the national postal services like PTT. These companies offer various shipping methods, including express delivery for urgent packages and standard delivery for regular shipments.


Türkiye'den Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelere yurtdışı kargo gönderin. Bu hizmeti sağlayan birçok uluslararası nakliye hizmeti ve kurye şirketi vardır. Bazı popüler seçenekler DHL, FedEx, UPS, ETG ve PTT gibi ulusal posta hizmetlerini içerir. Bu şirketler, acil paketler için ekspres teslimat ve düzenli gönderiler için standart teslimat dahil olmak üzere çeşitli nakliye yöntemleri sunar.PTT Kargo


ETG Express can receive your packages free by PTT, Sürat Cargo and Aras Cargo. If you want to send anything to your country, you can send your package free to ETG Warehouses by those Turkish Cargo Firms.


ETG Express paketlerinizi PTT, Sürat Kargo ve Aras Kargo ile ücretsiz teslim alabilir. Ülkenize herhangi bir şey göndermek isterseniz paketinizi Türk Kargo Firmaları aracılığıyla ETG Antrepolarına ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.Aras Kargo


To send a package to the USA, you will typically need to provide the necessary documentation, such as a commercial invoice, a customs declaration form, and the recipient's address and contact information. The shipping cost will depend on factors such as the size and weight of the package, the chosen shipping method, and any additional services or insurance you may require.


ABD'ye bir paket göndermek için genellikle ticari fatura, gümrük beyannamesi formu ve alıcının adresi ve iletişim bilgileri gibi gerekli belgeleri sağlamanız gerekir. Nakliye maliyeti, paketin boyutu ve ağırlığı, seçilen nakliye yöntemi ve ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir ek hizmet veya sigorta gibi faktörlere bağlı olacaktır.Sürat Kargo


For specific information about its services, fees and package shipping requirements to the USA, you can contact our ETG Express company, visit our website www.etgexpress.com, fill out the form on our app.etgexpress.com membership page and start sending cargo immediately. We will guide you through the necessary steps and provide you with appropriate packaging instructions and available shipping options. Thank you for choosing us.


Hizmetleri, ücretleri ve ABD'ye paket gönderme gereksinimleri hakkında özel bilgi almak için ETG Express firmamızla irtibata geçebilir, web sitemiz www.etgexpress.com'u ziyaret edebilir, app.etgexpress.com üyelik sayfamızdan formu doldurup hemen kargo göndermeye başlayabilirsiniz. Gerekli adımlarda size rehberlik edecek ve size uygun paketleme yönergelerini ve mevcut nakliye seçeneklerini sunacağız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.


Send free packages to our warehouse from anywhere in Turkey; You can send your cargo to us free of charge with 305177032 PTT, 1321952090 Sürat Cargo, 2317254550935 Aras Cargo customer numbers.


Türkiye'nin her yerinden yurtdisina sevk edilmesi gereken paketinizi depomuza ücretsiz gönderin; 305177032 PTT, 1321952090 Sürat Kargo, 2317254550935 Aras Cargo müsteri numaralari ile kargonuzu bize ücretsiz ulastirabilirsiniz.

5 views0 comments

Comments


bottom of page