top of page

"Tek Panelde E-ihracat"ETG Express, küçük işletmelerin uluslararası e-ihracat lojistik süreçlerini kolaylaştıran bir platform olarak hizmet vermektedir. İşletmelerin e-ticaret faaliyetlerini global pazar yerlerine entegre etmelerine olanak tanırken, yurt dışı kargo süreçlerini de baştan sona yönetmelerini sağlar.

İlk adımda, işletmeler ETG Express paneli aracılığıyla yurt dışı pazar yerlerindeki mağazalarını veya kendi e-ticaret sitelerini entegre ederler. Bu sayede gelen her yeni yurt dışı siparişi anlık olarak takip edebilir, rekabetçi yurt dışı kargo teklifleri alabilir ve lojistik süreçlerini otomatikleştirebilirler.

İkinci adımda, işletmeler prestijli uluslararası kargo firmalarından gelen teklifleri karşılaştırıp anında rezervasyon yaparlar. Gönderi ihtiyaçlarına uygun en iyi fiyat teklifini seçer ve yurt dışı gönderi taleplerini oluştururlar. Üçüncü adımda, işletmeler ETG Express'in sunduğu Express Uçak Kargo ve PTT Yurtdışı Uçak Kargo servislerinden paketlerinin boyutlarına, gönderim adresine ve süresine göre en uygun olanı seçerler. Bu servisler, farklı ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır. Dördüncü adımda, işletmeler yurt dışı kargo operasyonlarını otomatikleştirirler. Paketlerinin ve gönderimlerinin gerektirdiği tüm belgeleri sisteme yüklerler ve gelen siparişleri kolayca yönetebilirler.

Beşinci adımda, işletmeler Türkiye'de 21 farklı ile açık olan ücretsiz kurye servisini kullanarak gönderilerini kapılarından aldırabilirler. Ayrıca, anlaşmalı Sürat ve Aras kargo hizmetleri ile gönderilerini depoya ücretsiz gönderebilirler.

Altıncı adımda ise, işletmeler gönderilerinin güncel durumunu takip edebilir ve müşteri desteği alabilirler. Gerçek zamanlı durum takibi ve detaylı raporlar, işletmelere gönderileri hakkında eksiksiz bilgi sağlar.

Bu süreçlerin dışında Yurtdışı Depolama Hizmetlerinden aynı platform üzerinden sorunsuzca faydalanabilirler.

Entegre olduğumuz ABD, İngiltere ve Avrupa depolarımıza kolayca ulaşıp ürünlerini ister Amazon depolarına isterlerse kendi ara depolarımıza gönderebilirler.

İleri seviyedeki müşterilerimiz için özel üyeliklerle Avustralya, Kanada, Rusya , Karabağ ve Arabistan depolarımıza da kullandırma imkanı sağlamaktayız.

ETG Express, küçük işletmelerin uluslararası e-ihracat süreçlerini sorunsuz ve verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur, böylece daha geniş bir küresel müşteri kitlesine ulaşmalarına olanak tanır.

A’dan Z’ye E-ihracat için şimdi üye olun. app.etgexpress.com

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Avrupa'da E-ihracat 2023

2022 yılında Avrupa'da sınır ötesi e-ticaret pazarı, Birleşik Krallık, İsviçre ve Norveç dahil olmak üzere 28 ülkede toplam 265 milyar € ciro elde etti. Bu ciroyu oluşturanın yaklaşık %63'ü, yani 167

Comments


bottom of page